הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

כרית משתיק קול&ציפוי נגד עיבוי של כיור נירוסטה - חלק B

Jul 28, 2020

שני סוגים של רפידות סופגות קול (העשויות מספוג קומפקטי או גומי) של כיורים מפלדת אל חלד נפוצים בשוק, אך אנו עדיין צריכים להיות ערניים, מכיוון שסרט פשוט כל כך סופג קול המחליף רעש ישמש על ידי סוחרים כדי להעלות משקל.

באופן כללי, צרכנים שקונים מוצרי נירוסטה מרגישים שככל שהם כבדים יותר, כך החומר האותנטי יותר. לפיכך, בכדי לספק את הרגלי הקנייה של הצרכנים, עסקים רבים משתמשים בכריות ספיגות קול עבה יותר בכדי להעלות את משקל המוצרים שלהם. רבים מאותם משתיקי קול משתנים עשויים מחומרים ממוחזרים או אפילו צמיגי גרוטאות. אין כלל הסמכה סביבתית, וריחות מסוימים אפילו לא יכולים להיות מכוסים על ידי ציפוי נגד עיבוי. ולאורך זמן, זה ישבר כשמצבץ אותו בידיים. לכן לכיור המטבח יש ריח חריף, הסיבה העיקרית היא שהוא פולט. אל תסתכל על חתיכה כה קטנה. מדבקה סביב הכיור יכולה להעלות את המשקל בלפחות 2 עד 3 קילוגרמים.

ישנם אפילו כמה סוחרים בעלי רווח בלבד, בכדי להפיק תועלת מהעלויות המופחתות של חומרי נירוסטה, השתמשו בכלי קול משתיקים מעוטרים ובציפויים מעובים כדי למלא את המשקל. כל אחד יכול להתבונן מקרוב בקניית כיור. ככל שציפוי האנטי-עיבוי העבה יותר בגב הכיור אינו עבה יותר אין איכות האיכות של הכיור טובה יותר. אם הוא סמיך מדי, שמן יאסוף ודולף. באופן כללי, עובי הציפוי של מפעל רגיל הוא כ- 0.6 עד 0.8 מ"מ.