הבית > בתי חרושת > מפעל מלזיה

מפעל מלזיה:


לאחר שני יבואנים אמריקאים וקנדיים של כיור פלדה נירוסטה מסין הוטלו עד 65% -200% של חובות נגד השלכת ו countervailing, בועה של תעשיית פורחת והתהילה זה היה נהיה ירידה. יבואנים רבים נאלצו לחפש אופציות אחרות, אבל באותה תקופה האפשרויות היו מוגבלות. כמו ייצור כיור נירוסטה ממדינות אחרות לא יכול להתאים את החוויה והמשאבים של יצרני הכיור נירוסטה בסין. זה אז כאשר Symbolsink החליט להשקיע במפעל Selangor, מלזיה.

לאחר קשרים וידע של המדינה, ידענו שאנחנו בונים משהו עם יתרון. Symbolsink לקח את הידע, ניסיון וטכנולוגיה מתקדמת בבעלותנו ובנו מפעל מוצלח במלזיה. מומחיות ומשאבים שאין כמוהו יוצרו במפעל יוצא דופן אחד.

עכשיו, שנים לאחר הקמת המפעל שלנו, את התהליך, הייצור, צוות של מומחים, ואיכות הכיורים שלנו הם מעודן יותר. כמו מכונה משומנת היטב. עם יכולת ייצור עקבית ואיכות, כיורי נירוסטה של ​​Symbolsink הם cUPC מוסמך. עם הדרישה הגוברת של הלקוחות שלנו, הרחבנו במפעל מלזי שלנו. זה מוגדר כדי להתאים את ההזמנות שלנו גדל. אתם מוזמנים לבוא ולבקר אותנו באופן אישי. אנו מקווים שנוכל לעזור לך להרחיב את העסק שלך בדיוק כפי שיש לנו עם הלקוחות הנוכחיים שלנו.