הבית > שאלות נפוצות

ש 1: איזה סוג של נירוסטה עושה סמל להשתמש?

תשובה: רוב הכיורים נירוסטה סמל מיוצרים מן פרמיה 304 סדרת נירוסטה, אשר חלודה ללא, לגרד-התנגדות, לא נקבובי, היגייני, ועמיד מאוד. סוג זה של פלדה יש ​​18% תוכן כרום, ותוכן 8% ניקל המספקים ברק ובוהק בכיור שלך, ולמנוע קורוזיה. זהו תקן התעשייה עבור כיורי מטבח, ומוצרי מזון ותברואה אחרים.

ש 2: מה ההבדל בין 304 ו 316 נירוסטה?

תשובה: 304 מכיל כרום 18% ו 8% ניקל. 316 מכיל כרום 16%, ניקל 10% ו 2% מוליבדן. "מולי" נוסף כדי לעזור להתנגד קורוזיה לכלורידים (כמו מי ים ומלחי דה הדובדבן)

ש 3: מה זה אומר מד?

תשובה: כל הסדינים מסווגים לפי עובי. ככל שמספר המדד נמוך יותר, העבה יותר, ולכן חזק יותר וכבד יותר הפלדה. אז, 16 מד פלדה הוא עבה וחזק יותר 18 או 20 מד פלדה.

ש 4: איזה סוג של גימור יש כיור זה?

תשובה: הכיור האמריקאי מלוטש בגימור סאטן מבריק עם גרגר דק מאוד, אופייני לרוב הכיורים הגבוהים. זה המועדף על ידי רוב הבית כי שריטות לא להתבלט כמו שהם היו על מלוטש או מראות גימור.

עבור אחרים בשוק, ליטוש או ציפוי או לסיים פשתן עשוי להיות פופולרי יותר, ואנחנו יכולים לסיים את הכיורים על פי בקשתך.

ש 5: מדוע הכרום ותכולת הניקל של הכיור חשובים?

תשובה: נירוסטה היא סגסוגת המורכבת ממתכות שונות. ניקל נותן את נירוסטה זה כוח וקשיות בעוד כרום נותן לו זוהר & עמידות.

ש 6: כמה זמן לוקח משלוח?

תשובה: עבור מיכל 40'HQ, זמן ההובלה המשותף שלנו הוא 6-8 שבועות. ואם אתה צריך את הכיורים בדחיפות, אנחנו יכולים להתאים את לוח הזמנים קצת כדי להתאים את הביקוש שלך, חוץ מזה, יש לנו כמה כיורים במלאי פעם. שים לב, אתה צריך עוד 3-5 שבועות עבור המשלוח.

ש 7: למה זה חשוב כי הכיור שלי להיות undercoated יש כריות על הקרקעית?

תשובה: undercoating ו pads הם "soundproofing" של הכיור. כריות להפחית את הצליל "pinging" כיור היה עושה אחרת כאשר ברז המים פוגע בתחתית הכיור ואת כריות לעזור להפחית את הרעש מהסילוק אשפה. בנוסף, undercoating מסייע למנוע עיבוי לא רצוי על הצד התחתון של הכיור.

Q8: ניתן להשתמש נירוסטה בטמפרטורות נמוכות מאוד גבוה מאוד?

תשובה: כן. נירוסטה יש תכונות מצוינות בשני הקצוות של סולם הטמפרטורה. נירוסטה ניתן להשתמש בטמפרטורות חנקן נוזלי עד כ 1800 מעלות.

ש 9: מהי הדרך הטובה ביותר לנקות את הכיור החדש שלי?

תשובה: נירוסטה קל מאוד לנקות, אבל אתה צריך לשמור על כמה דברים בראש. ראשית .... לעולם אל תשתמש צמר פלדה לנקות נירוסטה שלך סינר סינק, או undermount סינק. צמר הפלדה יכול להשאיר חתיכות של פלדה מוטבע בגימור מוברש של הכיור שלך, אלה חוטים קטנים של פלדה יהיה חלודה. כמו כן, אין להשאיר סירים או מחבתות בכיור רטוב במשך תקופות זמן ארוכות. זה יכול לגרום דהוי בכיור. לניקוי יומיומי קבוע, מגבת ומי סבון מושלמים. לניקוי יסודי יותר, אנו ממליצים על מוצרים כגון Barkeeper's Friend, או Bon Ami.

Q10: האם הכיור החדש שלי יהיה חלודה?

תשובה: בגלל נירוסטה היא סגסוגת מעורבת עם כרום וניקל זה לא חלודה! עם זאת, חלודה עשוי קשר אל פני השטח של הכיור שלך אם חפץ חלוד נשאר בכיור. הסר אותו עם מנקה נכון. מנקה מגיע עם הוראות קל לשימוש - נקודה חלודה שלך ייעלם בעוד כמה דקות.

ש 11: האם אני צריך סל מסננת אם אני מתקין פסולת אשפה?

תשובה: לא. סל המטען משמש כחתיכת מעבר בין הכיור לבין מכלול הניקוז. עבור לקוחות התקנת אשפה, סילוק אשפה משמש חתיכת המעבר. לדוגמה, אם אתה מתקין כיור כפול קערה, סילוק אשפה שלך יותקן בצד אחד ואתה צריך סל מסננת בצד השני.