הבית > בתי חרושת


Symbolsink הינה ספקית כיור מומחה, המתמחה בשוק צפון אמריקה. אנו מציעים מבחר רחב של כיורים, מבטיחים כי אנו מייצרים רק מוצרים באיכות טובה ומספקים שירותים מעולים. אנו מתייחסים לסיטונאים כאל השותפים העסקיים שלנו ומבינים כי הצעת סיוע יציבה חיונית בהגדלת המכירות שלנו. היותנו עסק שנים רבות מאפשרים לנו ניסיון מלא בבקרת איכות נכונה, בתקשורת עסקית ובייצוא. אנשי המכירות שלנו הם מקצועיים מאוד, עובדים קשה, ויהיו סבלניים מאוד במילוי דרישתכם. אנו להוטים לעבוד איתך בעתיד הקרוב, ומבקשים להראות לך יותר על המוצרים האיכותיים והשירותים המעולים שלנו.

ל- Symbolsink מפעל כיורי נירוסטה משלנו, הן במלזיה והן בסין.


מפעל מלזיה

לאחר שהוטלו יבואנים אמריקאים וקנדיים של כיור פלדה אל חלד נמשך מסין עד 65% - 200% מכס ההטלה והביטול, הבועה של התעשייה הנפוצה פרצה והתהילה שהיא נהנתה ירדה. יבואנים רבים נאלצו לחפש אפשרויות אחרות, אך באותה עת האופציות היו מוגבלות. מכיוון שהייצור של כיור הנירוסטה ממדינות אחרות לא יכול היה להתאים לחוויה ולמשאבים של יצרני כיורי הנירוסטה בסין. זה היה אז כאשר Symbolsink החליט להשקיע במפעל בסלנגור, מלזיה.

כשיש קשרים וידע על המדינה, ידענו שאנחנו בונים משהו עם יתרון. Symbolsink לקח את הידע, הניסיון והטכנולוגיה המתקדמת שברשותנו ובנו מפעל מצליח במלזיה. משאבים מומחים שאין כמוהם ועוצבו למפעל יוצא דופן אחד.

כעת, שנים לאחר הקמת המפעל שלנו, התהליך, הייצור, צוות המומחים ואיכות הכיורים שלנו מעודנים יותר. כמו מכונה משומנת היטב. עם כושר ייצור ואיכות עקביים, כיורי הנירוסטה של ​​Symbolsink מאושרים ב- CUPC. עם הדרישות הגוברות של לקוחותינו, הרחבנו את המפעל המלזי שלנו. זה מוגדר להתאים את ההזמנות הגדלות. אנא אל תהסס לבוא לבקר אותנו באופן אישי. אנו מקווים שנוכל לעזור לך להרחיב את העסק שלך בדיוק כמו שיש לנו עם הלקוחות הנוכחיים שלנו.stainless steel  kitchen Sink factory


מפעל בסין

במשך שנים, מפעל הכיורים של Symbolsink מפלדת אל חלד מכיל בהצלחה את המותגים המובילים המובילים ומספק להם שירותי OEM ייחודיים במיוחד כדי למלא את צרכיהם הקמעונאיים והסיטוניים. כדי להישאר בראש ולשמור על השותפות ארוכת השנים שלנו עם מותגים בינלאומיים מובילים, Symbolsink מעדכן ללא הרף את טכניקות הייצור והציוד שלה. אנו נשארים בראש גישת הייצור האחרונה בכל ההיבטים של ייצור כיורי נירוסטה בעבודת יד, כולל גזירה, ריתוך לחיצה, ליטוש וכו '.

הגאווה הגדולה ביותר שלנו היא ביציבות באיכות הייצור שלנו. זה הושלם על ידי שלמות של שנים של תהליך ייצור, שמירה על בקרת איכות קפדנית ובניית צוות מומחים עם כישורי יד טבעיים. בעלי המלאכה המיומנים שלנו מיומנים לבצע בקפידה את ההנחיות שלנו ולוודא כי כל כיורים נעשים כראוי.

אם אתם בוחנים לפתח את המותג שלכם, כיור הנירוסטה באיכות הגבוהה ביותר שלנו הוא בעל הגורם ה"וואו "שאתה זקוק לו והצוות שלנו מציע שירות מעוגל וגורם לך לחוות רכישה ללא טרחה.